PS-Mania!
Dobrodošli na jedan od najboljih PhotoShop foruma na ovim prostorima.
Ukoliko niste registrovani, učinite to odmah jer na PS-Mania forumu možete pronaći apsolutno sve što vam treba u vezi PS-a. Wink

Uživajte,
administracija foruma.

Join the forum, it's quick and easy

PS-Mania!
Dobrodošli na jedan od najboljih PhotoShop foruma na ovim prostorima.
Ukoliko niste registrovani, učinite to odmah jer na PS-Mania forumu možete pronaći apsolutno sve što vam treba u vezi PS-a. Wink

Uživajte,
administracija foruma.
PS-Mania!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vicevi

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vicevi Empty Vicevi Sre Avg 11, 2010 6:16 pm

Leonarda

Leonarda
radis prvi rad
radis prvi rad

Ovdje stavljajte viceve evo ja ću prva:
Mojo se sprijatelji sa jednim japancem u Sarajevu. Kaže mu japanac:
- Hajde da ja tebi pokažem nešto japansko.
Moje pristane, japanac vrisnu i pukne Muju šakom u nos. Ovaj pade i upita:
- A šta je to?
- To mi u Japanu zovemo karate. Hoćeš da ti pokažem još jednu japansku stvar?
Mujo pristane i ovaj put ga japanac pukne nogom u lice. Mujo:
- A što je to?
- E to ti je je japanski tekvando.
- Ma bili ti da ja tebi pokažem nešto japanski?
Japanac su čudi što bi to Mujo mogao znati japanski i pristane. Mujo uze jednu šipku i izudara japanca. Japanac:
- A što je tu bilo japanski?
- To ti je bio auspuh od Tojote.

2Vicevi Empty Re: Vicevi Čet Avg 12, 2010 2:09 pm

♥.QueEn.of.JuPiTeR.♥

♥.QueEn.of.JuPiTeR.♥
citas i ucis iz tutorijala
citas i ucis iz tutorijala

Ovo je najjachi koji cete ikad procitati: xD^^
Jedan mladi katolicki svestenik bio je nervozan da pre prve mise nije mogao ni reci da progovori, pa upita biskupa za savet. Ovaj mu rece: -Sledeci put popij casu vode s dve kapi votke i odmah ces se osecati bolje. Posle toga svestenik se osecao tako dobro da ga nista nije moglo uznemiriti. Nakon povratka s mise doceka...... ga cedulja s biskupovom porukom: -Postovani, rekao sam nekoliko kapi votke u vodu, a ne obrnuto.
I jos nekoliko saveta: nije potrebno stavljati kriske limuna na rub pehara. Ormar pored oltara je ispovedaonica, a ne wc. Ne oslanjajte se vise na kip Blazene Device Marije, ne grlite je i ne ljubite. Postoji 10 Zapovesti, a ne 12, 12 je Ap...ostola, a ne 7. Nije jedan od njih bio patuljak. Isusa i njegove ucenike ne zovemo J.C. and Co. David je Golijata pobedio prackom i kamenom, nije ga umlatio i ...prosuo mu mozak. Judu ne nazivamo kurvinim sinom. Papu ne zovemo El Padrino. Bin Laden nema nikakve veze sa Isusovom smrcu. Sveta vodica je za posvecivanje, a ne za osvezavanje ispod pazuha. Ne sedi se ispred oltara i ne stavlja se noga na Bibliju. Hostija nije grickalica za uz vino, vec za vernike. Gresnici idu u pakao, a ne u p...u materinu. Onaj u cosku, pored zbora, kojeg ste nazvali pederom i travestitom u suknji, sam bio ja. I na kraju se kaze "amin", a ne "fajront".


Ja sam se iskidala..^^ hiuhih

http://www.sweetygirlworld.forumotion.net najbolji 4um ze dewojk

3Vicevi Empty Re: Vicevi Čet Avg 26, 2010 12:57 pm

HugoLLina

HugoLLina
Administrator
Administrator

Zasto zene nisu komentatori na fudbalskim utakmicama?
Zato sto fudbaleri ne mogu tako brzo da trce koliko zene mogu da pricaju

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000033293615&v=wal

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Hosting by Forumotion.com | © PunBB | Orginal design by Ancxy


Free forum | Informatika i Internet | Computers | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions