PS-Mania!
Dobrodošli na jedan od najboljih PhotoShop foruma na ovim prostorima.
Ukoliko niste registrovani, učinite to odmah jer na PS-Mania forumu možete pronaći apsolutno sve što vam treba u vezi PS-a. Wink

Uživajte,
administracija foruma.

Join the forum, it's quick and easy

PS-Mania!
Dobrodošli na jedan od najboljih PhotoShop foruma na ovim prostorima.
Ukoliko niste registrovani, učinite to odmah jer na PS-Mania forumu možete pronaći apsolutno sve što vam treba u vezi PS-a. Wink

Uživajte,
administracija foruma.
PS-Mania!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ukoliko vam je neophodna pomoc

+7
Miaa_____♥
~Miss Tete~
Little Miss Perfect
Selly♥BitchGomez
PetRa ^^
`.:sweety:.`
MaLaMiCa
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Čet Jul 22, 2010 8:31 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

blablabla :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPž

ne treb mi nema veze Very Happy
a za ovaj video mi je hitnooo molim vassss Sad

27Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Čet Jul 22, 2010 10:08 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Cek jesam ja dobro skontala
Ti hoces da osobu iz videa odrezes i postavis na neku teskturu i dodas efekata ali da ti video i daljeostane video a ne obicni rad
Ak je tako ja msm da to moras u imagready-u ili ak radis u ps-u ici po onim layerima i na svaki layer dodati efekat

28Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Čet Jul 22, 2010 10:10 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

uff....ma ne tooo... meni ne treba za giffff...ah..nego mi trebba bas neki program za uredivanje vide..od cijele 3 min..kuziss?=??

29Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Pet Jul 23, 2010 9:09 pm

black_betty

black_betty
citas i ucis iz tutorijala
citas i ucis iz tutorijala

pa koliko ja znam nema bas takav program.... za uredjivanje videa....

imas movie maker (koji vecinom dodje instaliran na racunaru).... ali ne mozes rezati nekoga(ili nesto) sa videa.... mozes da dodajes efekte ali su to obicni efekti nista posebno.... i mozes da sjeces video... ono da izdvojis jedan dio videa.... ako kontas???
_______________________________________________________

e ovako.... ja sam skoro napravila svoj prvi forum.... i sad.... ja nzn mnogo oko toga... ali se snalazim nekako.... xD.... Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Icon_redface ...... problem je sto se ne snalazim oko portala..... Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 302179 .....
pa jel' moze neko da me uputi u osnovne stvari.... ali prvenstveno kako da postavljam bannere na njega.... ??? pls.... Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 302179

http://art-forum.forumotion.com/forum.htm

30Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Pet Jul 23, 2010 9:30 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Ev ovako:
AdminPlanel/Modules/Portal management
Instaliras ga ako vec nisi,zatim imas tabelu Portals pages list
i u njoj svoj portal kliknes na structure
i otvori ti se sta trenutno imas na forumu,mozes ako imas nesto viska obrisati ako kliknes na X ako zelis urediti kliknes na zuti krug a mozes lijepo i dodati.
To radis tako da kliknes na Create a widget i napises sta oces recimo Forumski prijatelji i u veliki kvadrat dodas kodove od bannera
Onda odes na * Personal widgets i nadjes naziv tog svog widgets-a i pomjeris tamo gdje su i ovi ostali i posaljes
Ukapirala?

31Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Pet Jul 23, 2010 9:51 pm

black_betty

black_betty
citas i ucis iz tutorijala
citas i ucis iz tutorijala

axa.... hvala..... hvala..... hvala.... shvatila sam....
znala sam otprilike sve do onog... sta kad napravim widget.... xD

Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 671946

http://art-forum.forumotion.com/forum.htm

32Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Pet Jul 23, 2010 10:01 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Gledaj,imaš ispod onog Create a widget
* Existing widgets
* Personal widgets
Ti kliknes na ovo drugo
i kad ti se otvoti ti nadjes taj svoj sto si napravila
i mišem ga prevučeš gdje su ovi ostali

33Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Pet Jul 23, 2010 10:48 pm

black_betty

black_betty
citas i ucis iz tutorijala
citas i ucis iz tutorijala

ma znam shvatila sam i prvi put..... xD
hvala..... <3

EDIT: mislila sam: znala sam ono sve pre nego sto si mi objasnila... ^^

http://art-forum.forumotion.com/forum.htm

34Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sub Jul 24, 2010 2:57 pm

black_betty

black_betty
citas i ucis iz tutorijala
citas i ucis iz tutorijala

Sry na spamu, ali nisam mogla editovati onaj post, zato sto mi je ovo stvarno hitno.....

Koja je standardna velicina logoa kod PunBB foruma????

Nisam nigdje mogla naci.... ima za Invision, phpBB2 i phpBB3..... a nema za PunBB.....

http://art-forum.forumotion.com/forum.htm

35Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sub Jul 24, 2010 2:58 pm

PetRa ^^

PetRa ^^
Administrator
Administrator

Ovisi ti o skinu. Smile
Punbb nema standardnu (koliko ja znm) i nije bas jednostavan za napraviti kao php.

http://www.zooreka.com/photo-479993.html

36Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sub Jul 24, 2010 3:01 pm

black_betty

black_betty
citas i ucis iz tutorijala
citas i ucis iz tutorijala

axa... hvala.... pa mislila sam da ne napravim prevelik.... ali vidjecu.....
posto ne pravim sebi.... pa nzn, nisam radila nikad za PunBB xD

http://art-forum.forumotion.com/forum.htm

37Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sub Jul 24, 2010 3:02 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

eh da..ja upravo ensto pokusavam..molim vas pojanite mi..kako se previ punbb!!!!molim vaaaaas

38Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sub Jul 24, 2010 3:02 pm

PetRa ^^

PetRa ^^
Administrator
Administrator

Uff nije ti bas jednostavno i treba ti sigurno probni forum.. Ne postavlja se na isti nacin kao i php.. xD

Mia koji dio ne razumijes ? msm sta trebas?

http://www.zooreka.com/photo-479993.html

39Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sub Jul 24, 2010 3:04 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

pa tk too..imam ja probni forum
ali ja ne razumijemm...kako da napravim logo za punbb...uostalo mja nista ne razuijem kako da napravim skin PUNBB!!!

EDIT: Za pocetak!! Kako da stavim logo i kako da ga napp!!!
msm ja sam sad stavila skin punbb...na proba moj forum..i sad kakoooo....kad odem na forumm ima "loga" a kad ga namjestam na display.... i tk to sve ej prazzno!!!! ja nista ne razumijem Sad

40Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Uto Jul 27, 2010 5:16 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

Dobro rekla mi je ... petra...hv alaaaa..puno..
a sad me zanima xD
kakoo napp ovo
http://www.girls-corner.org/
kao na tom forumu.kad stanes misem na logo da se doda ili promjeni slika??i
i isto pitanje za navigacijee...??kako da amjesti mda one kad stanes "posvijetle" ?

41Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Uto Jul 27, 2010 5:47 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Za logo napravis dva loga i postavis u kod u skinu
Navigacije zavisi od skina

42Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Uto Jul 27, 2010 8:45 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

tnx..oba ih stavim u isto mjestoo ilii??

e da.i josss nesto xDDD
neesto sam stisla u ps-u slucajno!!!
i sadd...pojavile su mi se nekakve kao kockice (kao crte) i sad mi stalno kad radim radove ispadaju kockice ko da radim namatm. biljeznici!plz kako da to makneeem help!!

43Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Uto Jul 27, 2010 8:56 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Ovo drugo pitaj u help
a ovo za logo
Mislim da bi ti trebalo u skinu vec biti dva puta da se stavi slika loga ako nema onda
ovako
ovo je kod za logo:

Kod:
/* Main heading (Logo and description)-------------------------------------------------------------*/
#pun-intro {
margin: 0;
padding: 1.5em 1em 1em 1em;
border-bottom: 0px solid #296fa5;
background-color: transparent;
background-image: url('OVDJE TVOJA SLIKA');
background-position: center;
text-align: left;
background-repeat: no-repeat;
height: 430px;
margin-top: -25px;
margin-left: -14px;
width: 945px;
}

eto kopiras to (ovo sto sma ti postavila i zalijepis odmah ispod ovog koda
i stavis sliku loga

44Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Uto Jul 27, 2010 9:05 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

kolk oto help-a ima xD?di u heeelp??
xDD

aaaaaa
nece mi ovo drugooooooooooooooo :/ nezz u cemu je probleeeem??jel treba staviti ispod pravog logaa???? sve sam naaap!

45Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Uto Jul 27, 2010 9:58 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

http://www.ps-mania.com/pomo-u-radu-assistance-in-the-work-f5/ tu pitanja vezana za photoshoop
a ovo drugo
Kod:
/* Main heading (Logo and description)-------------------------------------------------------------*/
#pun-intro {
margin: 0;
padding: 1.5em 1em 1em 1em;
border-bottom: 0px solid #296fa5;
background-color: transparent;
background-image: url('LOGO JEDAN');
background-position: center;
text-align: left;
background-repeat: no-repeat;
height: 430px;
margin-top: -25px;
margin-left: -14px;
width: 945px;
}
[b]#pun-intro:hover {
margin: 0;
padding: 1.5em 1em 1em 1em;
border-bottom: 0px solid #296fa5;
background-color: transparent;
background-image: url('LOGO DVA');
background-position: center;
text-align: left;
background-repeat: no-repeat;
height: 430px;
margin-top: -25px;
margin-left: -14px;
width: 945px;
}[/b]

Jel shvataš sad gdje treba zalijepiti
Podebljano ti je ono ''zalijepljeno''

46Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sre Jul 28, 2010 10:58 am

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

aa tnx :DD uspjelaa samm eheheee

47Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Sre Jul 28, 2010 6:49 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Eto super

48Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Čet Jul 29, 2010 8:45 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

Opet jaa XD ... molim vasss da mi netkoo pomogne i kaže kakoo da napravim siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttee!!!msm ja sam skinula jedan i msm da je ono STYLES i kad mi se otvori kod i kad ga zalijepi na forum nema nistaaa Sad ja nista ne kuzim!!pomognite.ili bar dajte neki forum o tome :/

49Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Čet Jul 29, 2010 9:37 pm

*A*N*A*H*I*

*A*N*A*H*I*
V.I.P. član
V.I.P. član

Ijaoo pa nije tu jedan kod.
Moras spojiti styles i index dodati slike izmijeniti tekst,izmijeniti navigacije(linkove do navigacija)
ima tu hrpu posla

50Ukoliko vam je neophodna pomoc - Page 2 Empty Re: Ukoliko vam je neophodna pomoc Čet Jul 29, 2010 9:41 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
instaliras photoshop
instaliras photoshop

boli me k**** koliko je kodova i sta ja znam ćega meni to treba Razz Razz
stvarno mi treba evo jedno sr*** za primjerr::

http://www.getcsstemplates.com/portal-website-template-32.html

i sta kad skineem molim te bb stvarno m ije hitno

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Hosting by Forumotion.com | © PunBB | Orginal design by Ancxy


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions